موسیقی مطالعه - Study Music

موسیقی مطالعه - Study Music
تعداد دانلود کمتر از 100
حجم 43.82 مگابایت
نسخه 11.3

درباره موسیقی مطالعه - Study Music

اپلیکیشن موسقی مطالعه-Study Mnsic  یک برنامه موسیقی برای آرمش، تمرکز، یادگیر، مطالعه است. اثبات شده است که گوش دادن به موسیقی در عملکرد مغز تاثیر مثبتی دارد و افرادی که به موسیقی گوش می دهند برهوش و یادگیری آنها تاثیر گذاشته است.

برنامه  Study Mnsic  یک برنامه قدرت‌مند در این زمینه است که با موسقی ها را برای 6 موضوع تمرکز، مطالعه، خواندن، حفظ کردن، آرامش و یادگیری دسته بندی کرده است که شما می توانید از آنها به صورت افلاین و آنلاین استفاده کنید.

نرم افزار اندروید Study Music برای دانش آموزان؛ معلمان و استادان بسیار مناسب است. شما می توانید در حالی که با برنامه های دیگر کار می کنید این نرم افزار را در پس زمینه؛ پخش و پلی بک کنید. زمانی که شما در حال مطالعه هستید و از این نرم افزار استفاده می کنید جهت حفظ اطلاعات؛ حل مسایل؛ یادگیری اطلاعات جدید و افزایش خلاقیت به شما کمک می کند.

یکی از ویژگی برنامه موسیقی مطالعه Study Mnsic -  اضافه کرد صدا طبیعت و همینطور صدای باران به موسقی ها درحال پخش یا به صورت جدا گانه است که فضایی متفاوت را ایجاد می کند و حس عالی به شما انتقال خواهد داد؛ بهتر است با هدفون به موسیقی ها گوش دهید تا تاثیر بیشتر بر روی شما بگذار و صدا های اطراف را کمتر احساس کنید و در یک شرایط ایده آل برای تمرکز کردن یا درس خواندن قرار بگیرید.

خصوصیات برنامه موسقی مطالعه Study Mnsic :

دارای آهنگ های مختلف برای کارهای مختلف مانند مطالعه؛ تمرکز و

امکان اضافه کردن صدای طبیعت روی موسیقی

امکان پخش و پلی بک در پس زمینه

مناسب برای حفظ اطلاعات؛ حل مسایل؛ یادگیری اطلاعات جدید و افزایش خلاقیت

دارای گرافیک بالا

دارای کیفیت بالا

دارای رابط کاربری ساده

دارای طراحی زیبا