Turn Right

Turn Right
تعداد دانلود کمتر از 100
حجم 18.09 مگابایت
نسخه 1.4.5

درباره Turn Right

بازی Turn Right  یک بازی ماشینی و تفننی است که طراحی ساده ای دارد، بازی هیجانی Turn Right در نگاه اول شاید برای شما جذابیتی نداشته باشد و بنظر بازی ساده و راحتی به نظر بیاد اما بعد از بازی کردن آن متجوه می شوید که بازی راحتی نیست. گرفیک ساده و جذابی دارد که از در بازی هیجان خوبی به شما منتقل می کند و مناسب برای سرگرمی و زمانی هست که در مترو یا اتوبوس و ... هستید.

این بازی امتیازی است و می توانید با رکوردی که از خود به جای میگذارید با دوستان خود رقابت کنید و یکدیگر را به چالش دعوت کنید.

شما در بازی فقط به سمت راست می پیچید این تنها کاری است که لازم است شما انجام دهید، و ماشین را کنترل کنید که به دیواره ها برخورد نکند در صورت برخورد به دیواره ها بازی مجدد شروع می شود. هر بار که از خط که عبور کنید به شما امتیازی داده می شود و هرچی در یک بار بیشتر از خط عبور کنید امتیاز بیشتر می گیرد، با امتیازی که بدست میاورد می توانید ماشین ها دیگری را بخرید؛ برای گرفتن ماشین قبل از شروع بازی اگر روی ماشین بزنید وارد قسمت انتخاب ماشین می شوید.

دفعات اول که بازی می کنید شاید کنترل بازی برای شما سخت باشد ولی به مرور که به ریتم بازی تسلط پیدا کنید دیگر کسی جلودار شما نیست، این بازی انتها ندارد و می توانی تا زمانی که به دیواره ها برخورد نکردین بازی را ادامه دهید رکورد بهتری از خود به جای بگذارید.

خصوصیات بازی Turn Right:
‏- دارای حالت یک نفره بی پایان
‏- امکان انجام بازی به صورت دو نفره در یک گوشی یا تبلت
‏- امکان باز کردن قفل 18 ماشین مختلف با طراحی مینیمال که هر کدام با سرعتی خاص حرکت میکنند.
‏- دارای 6 جدول بالاترین امتیازات، سعی کنید خود را در تمام آنها مطرح کنید و به همه نشان دهید که چقدر در این بازی مهارت دارید!
‏- موسیقی متن بسیار زیبایی که کاری است از مارسلو کاتالدو
‏- گرافیکی ساده در سبک مینیمال و با کیفیت اچ دی